Web Çözümleri

Web'de kedi fare oynuyoruzWeb sitesi? Bir sayfa ya da portal? İçerik yönetimi, online satış, katalog, forum, topluluk sitesi, üyelik izleme, toplu postalama. İhtiyacınıza göre barındırma çözümleri. Etki alanı işlemleri. Sosyal topluluk sitelerinin kurulup yönetilmesi, gerekli altyapının sağlanması gibi web siteleri ile ilgili sağladığımız tüm çözümleri bu bölümde bulabilirsiniz.

Etki Alanı Yönetimi

Etki alanı hizmetinde (domain name) yaşanacak sorunlar web sitenizi ve e-posta adreslerinizi işlemez hale getirebiliyor. Etki alanlarınızın yönetimi ve korunması konusunda size yardımcı oluyor ve yenileme, yönlendirme, bilgi güncelleme gibi işlemlerinizin sorunsuz yürütülmesini sağlıyoruz.

Etki alanları işlemleri ile ilgili olarak sıklıkla karşılaşılan sorunlar, yıllık ödemelerin takip edilememesi ya da profesyonel olmayan kişi ve firmalar ile çalışmaktan kaynaklanır. Bazı durumlarda etki alanı tamamen kaybedilebilir. Farklı uzantılara sahip etki alanları için yapılması gereken işlemler de farklıdır. Tüm bu ayrıntıları sizin adınıza izleriz ve etki alanı kayıtlarınızla ilgili işlemleri doğru şekilde yaparız. Etki alanınızın sahiplik, e-posta adresi gibi önemli bilgilerini olması gerektiği şekilde güncelleriz. Böylece ileride çıkabilecek sorunlarda etki alanınızın sahibi olduğunuzu kanıtlamanız mümkün olur. İşlemler ile ilgili tüm bilgi ve belgeleri size de ileterek kontrol sahibi olmanızı sağlarız.

etki alanı,, alan adı, , domain, , web sitesi

Web Barındırma

Web sitenizin barındırılması için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunarız.

Web Tasarımı

Web siteniz sizi anlatmanın yanı sıra işinizi kolaylaştırmalı ve katkıda bulunmalıdır. Gerek duyduğunuz web sitesi yapısını sizin gereksinimleriniz ve hedeflerinizi öğrendikten sonra oluşturuyoruz.